F Monitör sistemleri, yağ buharı ünitelerinin servis ihtiyacını veya filtrelerinin tıkandığı uyarısını uluslararası renkli trafik ışıkları sistemini kullanarak tezgah operatörüne gösteren cihazlardır.

F Monitörün esas özelliği, hava hızına dayalı basınç farkını ölçerek, Filtermist ünitesinden geçen hava debisini kontrol etmektir. İki standart AA pil ile çalışır, elektrik bağlantısı ihtiyacı yoktur ve ayrıca makinaya mıknatıs ile tutturulur

Bluetooth özelliğe sahip, F Monitör 2 hava debisi ve zamanı ölçmektedir. İlaveten, F Monitör 2+ motordaki titreşimi ve sıcaklığı da ölçerek, Filtermist ünitesisin servis ihtiyacını daha kolaylıkla anlamanızı sağlar.

Tüm F Monitörler, Filtermist ünitelerine sonradan takılabilir ve yeni satılacak ünitelere aksesuar seçeneği olarak sunulabilir.

F-Monitor

Şimdi, uygulama ile erişilebilen Bluetooth bağlantılı

F Monitör Temel videomuzu izleyin F Monitor Essential broşürünü indirin F Monitör 2 broşürünü indirin

Bakım Kitleri

Filtermist’in, 1000 ve 2000 saatlik periyodik bakımlar için tasarlanmış, kolay takılabilir, düşük maliyetli, bir dizi servis ve bakım kiti vardır. Filtermist yedek parçaları, yağ buharı toplama ünitelerinin, sürekli olarak verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yağ buharı toplama ünitenizden en iyi performansı almayı garanti etmek için her zaman orjinal Filtermist yedek parçalarını kullanın.

Bakım Kitleri

Yerinde Bakım

Bazı ülkelerde, yerinde bakım hizmeti sunulmaktadır. Daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen yerel distribütörünüz ile iletişime geçin.

Yerinde Bakım